O nas

Sellmet sp. z o.o. jest jedną z większych firm w regionie kujawsko-pomorskim zajmującą się wynajmem biur oraz powierzchni magazynowych. Siedziba firmy oraz główne magazyny znajdują się w Toruniu przy ul. Mazowieckiej 72/86. Atutem lokalizacji naszych obiektów jest bliska odległość do autostrady A1 i dróg krajowych nr 10, 15, 80, 91, co znakomicie ułatwia komunikację z Trójmiastem, Łodzią, Warszawą, Poznaniem i Bydgoszczą. Duże znaczenie ma też bliskie sąsiedztwo Izby Celnej, Powiatowego Urzędu Pracy i II Urzędu Skarbowego.
Historia firmy sięga 1946 rokubiurowiec-pd-sam i od początku była związana z obrotem wyrobami metalowymi, narzędziami, okuciami budowlanymi oraz materiałami spawalniczymi i ściernymi. Z czasem wprowadziliśmy usługi z zakresu wynajmu biur, hal magazynowych oraz placów składowych. Zajmujemy się również sprzedażą atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oraz budowaniem gotowych obiektów przystosowanych do potrzeb konkretnego klienta. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego przedsiębiorcy zapewniając odpowiednią powierzchnię biurową, magazynową,  składową, stosownie do potrzeb i wymagań związanych z jego działalnością. Połączenie tradycji i doświadczenia pozwala nam na współpracę z renomowanymi kontrahentami zarówno na rynku krajowym jak i poza jego granicami.
W roku 2015 oddaliśmy do użytku w pełni zmodernizowany budynek biurowy. Spowodowało to zainteresowanie firm zagranicznych, które wybrały nasz obiekt jako doskonałe miejsce do stworzenia przedstawicielstwa w Polsce.
Spółka Sellmet zapewnia swoim klientom usługi, których jakość adekwatna jest do ceny, służy pomocą i doradztwem, zapewnia spokój i bezpieczeństwo.wyroznienie_OK3

W dniu 27 kwietnia 2017 roku nasz budynek biurowy i pawilon handlowy otrzymały wyróżnienie w organizowanym przez Prezydenta Miasta Torunia konkursie Obiekt Roku – Edycja 2015-2016.