56 66 95 999 sekretariat@sellmet.pl Pn - Pt - 7.00 -15.00

HALA 2300 m²

Proinwest sp.j. posiada do wynajęcia w Toruniu przy ulicy Płaskiej 36 halę magazynową wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 2300m² .
Obiekt zlokalizowany jest w ogrodzonym kompleksie hal przemysłowo handlowej dzielnicy Torunia
Położenie obiektu jest gwarancją szybkiej i łatwej komunikacji z innymi miastami w Polsce. W odległości niespełna 5 km znajduje się autostrada A-1, a 2 km od siedziby usytuowane są drogi krajowe w kierunku Gdańska, Warszawy, Olsztyna i Poznania. W kompleksie przemysłowym, w odległości 200 m zlokalizowana jest linia kolejowa z czynną bocznicą kolejową.
Sam kompleks jest dobrze skomunikowany, wewnętrzne drogi i place manewrowe pozwalają na bezkolizyjną komunikację transportu ciężarowego dwiema bramami wjazdu i wyjazdu z posesji.
Dostęp 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę. Obiekt jest chroniony.

Obiekt wyposażony jest we własną trafostację o mocy 800 kVA wraz z rozdzielnią główną (z możliwością zwiększenia mocy), energię cieplną zasilaną z własnej kotłowni (o mocy kotłów 260kW i 81 kW), instalację wody pitnej i wody ppoż. wraz z hydrantami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.
Prezentowana hala jest o powierzchni 2300m² i wysokości 7m.
Od strony zachodniej posiada 4 doki rozładunkowe z rampami hydraulicznymi i bramami unoszonymi, od strony wschodniej 1 bramę unoszoną. Wewnątrz hali: posadzka przemysłowa, niepyląca. Wentylacja jest dachowa mechaniczna i grawitacyjna. Naturalne światło zapewnia system świetlików dachowych.
Dodatkowe wyposażenie obiektu stanowią instalacje : komputerowe, alarmowe i ppoż., ochrony od porażeń i klimatyzatory.
Zaplecze socjalno-biurowe znajduje się w przyległym budynku biurowym. Bezpośrednio przy budynku i wokół hal są utwardzone powierzchnie parkingowe.
Opłata za media (woda i ścieki, energia elektryczna,) według zużycia, wszystkie media są opomiarowane.
Wyjątkowa oferta noworoczna to 19,00 zł / za 1m² wynajmowanej powierzchni


Szczegóły

Lokalizacja Toruniu przy ulicy Płaskiej 36
Typ Hala
Typ hali Magazynowa
Posadzka rodzaj przemysłowa, niepyląca
Hala instalacja trafostacja 800 kVA, komputerowe, alarmowe i ppoż., ochrony od porażeń i klimatyzatory, woda pitna
Wysokość hali 7m
Podlicznik prądu TAK
Podlicznik wody TAK
Zaplecze socjalne TAK
Rampa przeładunkowa TAK
Cena za metr kwadratowy 19zł/m2
Katalogi PDF polozenie-w-kompleksie-hala-2300

Zobacz również


Proinwest sp.j. posiada do wynajęcia w Toruniu przy ulicy Płaskiej 36 halę magazynową wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 2300m² w ogrodzonym kompleksie hal przemysłowo handlowej dzielnicy Torunia

Toruniu przy ulicy Płaskiej 36

Na sprzedaż własność - działka o powierzchni 0,3282ha, własność z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka mieści się przy ulicy Chrobrego 92 w Toruniu.  

87-100 Toruń

Proinwest sp.j. posiada do wynajęcia w Toruniu przy ulicy Płaskiej 36 halę magazynową wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 4000m² w ogrodzonym kompleksie hal przemysłowo handlowej dzielnicy Torunia

Toruniu przy ulicy Płaskiej 36

Copyright 2016